Adres
Nieuwesteenweg 23, 3870 Heers
Openingsuren
Dinsdag tot vrijdag:
09:30 uur - 12:00 uur & 13:00 uur - 18:00 uur
Zaterdag:
09:30 uur - 12:00 uur & 13:00 uur - 17:00 uur
lackadder gelooft in het bottelen van alleen de whisky’s die volledig natuurlijk zijn – dus het in leven houden van de eeuwenoude tradities, waarbij ze eerst liefdevol gedistilleerd worden en over de jaren heen zorgvuldig ouder worden terwijl ze in de vaten liggen te rijpen. Blackadder is daarom in staat om de meest uiteenlopende smaken whisky’s aan te bieden. Omdat ze de geschorste vetten er niet hebben uitgefilterd kunnen hun whisky’s wat ‘melkachtig’ lijken omdat er in de fles onder bepaalde temperaturen sedimentatie kan ontstaan.
In de neus wit en geel fruit gaat over in lijnzaadbloemen en pittige kruiden. In de mond een stevig maar ook romig mondgevoel met stevige vanille en kruiden uit het eikenhout. De afdronk is heerlijk vol en romig.
Ruben Gos
Bij drankenspeciaalzaak Gos heeft u een ruime keuze tussen zowel bieren, wijnen als geestrijke dranken. Wij staan garant voor een persoonlijke service en advies.
Openingsuren
Dinsdag tot vrijdag:
09:30 uur - 12:00 uur & 13:00 uur - 18:00 uur
Zaterdag:
09:30 uur - 12:00 uur & 13:00 uur - 17:00 uur